ПРО НАС

ПрАТ “КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД   “БУДМАШ”

Про нас

ПрАТ «Калуський Завод Будівельних Машин»

Промислове підприємство з багаторічним досвідом і команда професіоналів, яка любить свою роботу

Володіючи всіма необхідними матеріально-технічними інструментами, Ми пропонуємо Вам широкий асортимент робіт – від зведення промислового, сільськогосподарського, складського та ін.. об’єктів до супроводу окремих етапів Вашого будівництва. Наші працівники – професіонали своєї справи, які завжди дотримуються договірних умов, проектних креслень, встановлених стандартів якості і ГОСТів.

Конструкторсько-технологічне бюро

Виконує завдання з розробки проектів, вдосконалення існуючих та проектно-технічною документацією.

Власна виробнича база

Постійне вдосконалення та оновлення виробничих потужностей забезпечує широкі можливості виробництва та впровадження нових видів продукції.

Будівельно-монтажні підрозділи

Професійні монтажники здійснюють монтаж будівельних металоконструкцій, воріт, збірних панелей, підтримчих каркасів аерожолобів тощо.

3000+

Завершених проектів

100+

Працівників

1962

Роки заснування

27

Років на ринку України

Історія

Довіряйте нам і ми Вас не підведемо

Історія нашого підприємства розпочалася в далекому 1962 році. Основним видом діяльності на той час стало проектування, виробництво, монтаж і сервіс вантажопідіймальної техніки для промислових, сільськогосподарських, логістичних та ін. підприємств України, Білорусі, Угорщини, Ірану. Після отримання Україною незалежності у 1996 році підприємство поміняло свій статус і від цього часу продовжило роботу як ПрАТ «Калуський завод будівельних машин». Мінялась країна, змінювались і ми.

Одночасно з виготовленням спеціальної вантажопідіймальної техніки підприємство вперше в Україні, разом з інститутом “Гіпроцивільпромбуд”, впровадило у виробництво модульну опалубку, яка знаходить широке застосування при монолітному каркасному будівництві. Вона використовується в будівельних організаціях міст Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Івано-Франківська та в інших областях України.

Підприємство продовжує виготовляти складні металоконструкції, вантажопідіймальну техніку, будівельні риштування, металоформи, які використовуються на будівельних майданчиках та на заводах залізобетонних виробів України, тощо. В пошуку нових можливостей підприємство розпочало впроваджувати виробництво кузовів трамваїв. Спільно з представниками львівських та київських комерційних структур, які співпрацюють з чеським бізнесом, весь 2011 рік наші фахівці вивчали технічну документацію, адаптували її до наших технологічних умов. У результаті, в тому ж році нам вдалося виготовити перший каркас трамвайного вагона. Після цього знову були доопрацювання, модернізація і лише згодом розпочався повноцінний серійний випуск каркасів трамвайних вагонів із частково низьким рівнем підлоги. За основу взято конструкцію чеського трамвайного вагона “Vario LF”. Трамваї, побудовані на базі кузовів, виготовлених ПрАТ «Калуський завод будівельних машин» курсують вулицями Києва, Одеси, Вінниці, Запоріжжя.

Продукція

Проектування, Виробництво, Доставка, Монтаж

Готові до впровадження у виробництво нових видів конструкцій з металу за Вашим запитом. Ми здійснюємо одиничні та гуртові продажі.

Виготовлення нестандартних оснащень для підприємств

Промисловість часто потребує нестандартних рішень для забезпечення власного виробництва. ПрАТ “Калуський завод “БУДМАШ” здійснює виготовлення металевої оснастки та нестандартне обладнання.

Якісно
Вчасно
Технологічно

Довіра і цінність

Наші клієнти

Прокрутити вгору