ПАРТНЕРАМ:

Ми відкриті для взаємодії

Спрямування на реалізацію інтересів кожного з учасників партнерства

ПРАТ «КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН» – промислове підприємство, яке надає широкий спектр послуг із проектування, виробництва і монтажу виробів із металоконструкцій.

Ми зацікавлені у взаємовигідних партнерських відносинах як з малим, так і з великим бізнесом для підвищення конкурентоздатності кожного з учасників партнерства.

Нашою метою є забезпечення конкурентних переваг, швидкого економічного зростання, економія витрат, досягнення синергетичних ефектів отриманих від партнерської взаємодії.

ПРАТ «КАЛУСЬКИЙ ЗАВОД БУДІВЕЛЬНИХ МАШИН» має великий потенціал та наявні можливості для розвитку, впровадження інновацій. Партнерство з нами наддасть всім учасникам додаткових переваг чи результатів, порівняно з тими, які б могли отримати, працюючи окремо.
Взаємодоповнюючи один одного в досягненні конкретного господарського ефекту і посилюючи конкурентні переваги кожного, призведе до розвитку ділового оточення, зростання масштабів торгівлі, нові зв’язки «виробництво-збут», розширення видів діяльності, покращення економіки загалом.
Роблячи висновки з вище сказаного, ми націлені на плідну співпрацю та взаємодію як з фізичними особами, так і підприємствами різного масштабу.

ПАРТНЕРСТВО З НАМИ:

Замовлення