ПрАТ «Калуський Завод Будівельних Машин»

Промислове підприємство з багаторічним досвідом і команда професіоналів, яка любить свою роботу

СТРУКТУРА:

Конструкторсько-технологічне бюро

Власна виробнича база

Будівельно-монтажні підрозділи

Відділ контролю якості

БУДМАШ

ПрАТ “Калуський завод будівельних машин”

«Будмаш» – підприємство машинобудівного комплексу. Багаторічний досвід роботи та професіоналізм наших працівників дозволяє реалізовувати в життя найграндіозніші ваші ідеї та задуми. Працюємо для досягнення найкращого результату за розумну ціну. Ми любимо свою роботу і разом із вами зможемо досягти великих результатів у розбудові і покращенні якості підприємств України.

Володіючи всіма необхідними матеріально-технічними інструментами, Ми пропонуємо Вам широкий асортимент робіт – від зведення промислового, сільськогосподарського, складського та ін.. об’єктів під ключ до супроводу окремих етапів Вашого будівництва. Наші працівники – професіонали своєї справи, які завжди дотримуються договірних умов, проектних креслень, встановлених стандартів якості і ГОСТів.

Довіряйте нам і ми Вас не підведемо.

Історія нашого підприємства розпочалася в далекому 1962 році. Основним видом діяльності на той час стало проектування, виробництво, монтаж і сервіс вантажопідіймальної техніки для промислових, сільськогосподарських, логістичних та ін. підприємств України, Білорусі, Угорщини, Ірану. Після отримання Україною незалежності у 1996 році підприємство поміняло свій статус і від цього часу продовжило роботу як ПрАТ «Калуський завод будівельних машин». Мінялась країна, змінювались і ми.

Одночасно з виготовленням спеціальної вантажопідіймальної техніки підприємство вперше в Україні, разом з інститутом “Гіпроцивільпромбуд”, впровадило у виробництво модульну опалубку, яка знаходить широке застосування при монолітному каркасному будівництві. Вона використовується в будівельних організаціях міст Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Івано-Франківська та в інших областях України.

Підприємство продовжує виготовляти складні металоконструкції, вантажопідіймальну техніку, будівельні риштування, металоформи, які використовуються на будівельних майданчиках та на заводах залізобетонних виробів України, тощо. В пошуку нових можливостей підприємство розпочало впроваджувати виробництво кузовів трамваїв. Спільно з представниками львівських та київських комерційних структур, які співпрацюють з чеським бізнесом, весь 2011 рік наші фахівці вивчали технічну документацію, адаптували її до наших технологічних умов. У результаті, в тому ж році нам вдалося виготовити перший каркас трамвайного вагона. Після цього знову були доопрацювання, модернізація і лише згодом розпочався повноцінний серійний випуск каркасів трамвайних вагонів із частково низьким рівнем підлоги. За основу взято конструкцію чеського трамвайного вагона “Vario LF”. Трамваї, побудовані на базі кузовів, виготовлених ПрАТ «Калуський завод будівельних машин» курсують вулицями Києва, Одеси, Вінниці, Запоріжжя.

 

ЦІКАВІ ФАКТИ

Підприємство вперше в Україні, разом з інститутом “Гіпроцивільпромбуд”, впровадило у виробництво модульну опалубку, яка знаходить широке застосування при монолітному каркасному будівництві. Вона використовується в будівельних організаціях міст Києва, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Івано-Франківська та в інших областях України.

В жовтні 2017 року завод опанував виробництво кузовів трамвайних вагонів із частково-низьким рівнем підлоги. За основу взято конструкцію чеського трамвайного вагона “Vario LF”. Трамваї, побудовані на базі кузовів, виготовлених у Калуші уже курсують вулицями Києва, Одеси, Вінниці

За більш ніж 50 років існування заводу було виготовлено понад 1500 одиниць кранової продукції, у тому числі і на експорт

Роки заснування

Завершені проекти

Кваліфікованих спеціалістів

Менеджерів

Ми працюємо і розвиваємо, вдосконалюємо, модернізуємо наше виробництво, методи роботи і взаємодії. Дякую нашому колективу, партнерам, постачальникам, замовникам за грандіозну роботу, яку вони здійснюють . Це все завдяки Вам і для Вас

ОЛІЙНИК ІГОР ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – Генеральний директор 

Замовлення