ДЯКУЄМО КЛІЄНТАМ ЗА ДОВІРУ І ВИСОКІ ОЦІНКИ НАШОЇ РОБОТИ

Клієнти про нас

Відгуки

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГАЛИЧИНА-ЗАХІД»

Керівник будівельних проектів – інженер-будівельник
Ігор Іванченко

З моменту створення нашого Товариства та початку здійснення господарської діяльності в аграрному секторі нами було прийняте рішення щодо співпраці з ПрАТ «Калуський завод «Будмаш», яке здійснює проектування та виготовлення різного роду металоконструкцій. Керуючим та власникам аграрних компаній мабуть відомо, що будівництво свинарних комплексів є досить кропіткою справою та потребує прийняття не завжди ординарних конструкторських рішень, більш того, професійне втілення цих рішень в життя. Зрозуміло, що процес будівництва не завжди типових свинарних комплексів також потребує й узгодження з виконавцем кожної стадії виконання робіт, що дає можливість замовнику в будь який момент отримати інформації про хід виконання замовлення та за потреби втрутитись в цей процес. За тривалий час тісної співпраці з працівниками ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» я завжди був впевнений у вірності розрахунків конструкторського відділу цього товариства, та в якості замовлених металоконструкцій. Поряд з тим я б звернув увагу на те, що працівники цього товариства завжди в найкоротші терміни можуть надати швидку та професійну відповідь на задане питання, так само як швидко та якісно виконати поставлене перед ними завдання.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  
«БОРИСПІЛЬСЬКИЙ КОМБІНАТ БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ»

Голова правління
Шалімов Ігор Володимирович

Останні роки наше Товариство вийшло на ринок виготовлення та збуту залізобетонних виробів та конструкцій, що в умовах жорсткої конкуренції зобов’язує нас до постійної модернізації технологій та вдосконалення виробничих процесів. Важливою складовою виробництва залізобетонних виробів є наявність необхідної металевої оснастки. В продовж тривалого часу наше Товариство закупляло дані металеві оснастки в іноземних контрагентів. Однак, в результаті тісної співпраці з ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» нашими Товариствами було розроблено та впроваджено проект з виготовлення цих оснасток саме на базі ПрАТ «Калуський завод «Будмаш». В основу цього амбіційного проекту лягли розробка та виготовлення універсальних металевих оснасток для балки головної та балки двох скатної довжиною від 12 метрів  до 27 метрів. Відмінна якість виготовлення ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» цих універсальних металевих оснасток дала можливість нашому Товариству впровадити виготовлення нових видів продукції, які вдало використовуються нами для будівництва різних типів будівель по всій Україні. Конструкторські рішення, які впроваджуються фахівцями даного Товариства та втілення в життя даних проектів дозволяє нам з впевненістю говорити що дане Товариство є одним з лідерів України з виготовлення металевої оснастки та нестандартного обладнання для підприємств будівельної галузі.

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  
«ІВАНО-ФРАНКІВСЬКЦЕМЕНТ»

Директор з будівництва
Демків А.Г.

Тривалий час на нашому підприємстві ведуться роботи з реконструкції наявних та будівництва нових виробничих потужностей. В цій роботі приймають участь багато підрядних та субпідрядних організацій зі всіх куточків України, в тому числі й ПрАТ «Калуський завод «Будмаш». Важливою складовою цих робіт є виготовлення нестандартного обладнання по технічній документації іноземних проектних організацій. Виготовлення цього нестандартного обладнання успішно здійснює ПрАТ «Калуський завод «Будмаш». Особливі вимоги до якості обладнання та жорстка процедура приймання продукції фахівцями нашого Товариства вказує на високий професійний рівень виконання ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» виготовлення замовленого нами обладнання, та вказує на високий фаховий виконавчий рівень працівників даного Товариства. Важливим є те, що ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» зарекомендувало себе як надійний партнер, а тому подальша співпраця між нашими Товариства буде неодмінно продовжена.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЛІТЕХНОСЕРВІС»

Директор
Кугут Микола Миколайович

В 2011 році наше Товариство розпочало співпрацю з ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» з виготовлення каркасно-металічних конструкції транспортних засобів для перевезення пасажирів (кузовів трамваїв). За період співпраці спеціалістами наших Товариств пророблена кропітка робота по розробці та виготовленню каркасів трамваїв по іноземних аналогах. За цей час було впроваджено виробництво каркасів односекційних трамваїв, односекційних низькопідлогових трамваїв та трьохсекційних трамваїв. Наявні виробничі потужності та потенціал цього Товариства дає можливість вносити в конструкторські документи та втілювати в життя інноваційні рішення, які покращують характеристики рухомого складу. На даний момент трамва́йними ко́ліями України вже курсують 47 односекційних та 3 чотирьохсекційних трамваї, каркаси яких було виготовлено на виробничих потужностях в місті Калуш. Наявний позитивний досвід партнерських відносин з ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» дозволяє нам розраховувати на продовження співпраці з цим Товариством та продовження програми «Український трамвай».

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕФЕ БЕТОН»

Начальник відділу постачання обладнання
Мирослав Михайловський

Запускаючи нову лінію з виготовлення пустотних плит в нас виникла необхідність в комплектації цієї лінії вантажопідіймальними пристроями (траверсами  та захватами), які використовуватимуться нами для підйому і переміщення як сировини так і готової продукції. Єдиним виробником на західній Україні цих пристроїв є ПрАТ «Калуський завод «Будмаш». Всі вантажопідіймальні пристрої, які використовуються на нашій лінії виготовлення пустотних плит були спроектовані відповідно до наших вимог, виготовлені відповідно до проектної документації та випробувані ПрАТ «Калуський завод «Будмаш». Закуплені в ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» траверси та захвати добре зарекомендували себе як надійні вантажопідіймальні пристрої та повністю відповідають заявленим характеристикам. За час співпраці ПрАТ «Калуський завод «Будмаш» зарекомендував себе як добросовісний партнер, та виробник високоякісних вантажопідіймальних пристроїв.

Довіра і цінність

Наші клієнти

Прокрутити вгору